ProMotion Sense s.r.o

GRAFICKÝ DESIGNER

S růstem naší společnosti hledáme talentovaného a kreativního grafického designera, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám vytvářet vizuálně atraktivní a efektivní designy.

Náplň práce:
– Vytváření grafických návrhů pro webové stránky, mobilní aplikace a marketingové materiály.
– Spolupráce s webaři na implementaci vizuálních prvků do webových stránek.
– Tvorba log, ikon, bannerů a dalších vizuálních komponentů.
– Úpravy a optimalizace grafických návrhů podle zpětné vazby od klientů a týmu.
– Příprava designů pro tiskové materiály a digitální média.

Požadujeme:
– Zkušenosti s grafickým designem a portfolio ukázek vaší práce.
– Znalost nástrojů Adobe Creative (Photoshop, Illustrator, InDesign).
– Schopnost pracovat s různými grafickými formáty a technikami.
– Kreativní myšlení a schopnost přicházet s inovativními nápady.
– Výborné komunikační schopnosti a schopnost týmové práce.
– Důraz na detail a schopnost efektivně řešit problémy.
– Platné IČO a schopnost fakturovat služby.

Výhodou:
– Zkušenosti s tvorbou UX/UI designů.
– Znalost HTML a CSS.
– Zkušenosti s animacemi a motion designem.
– Znalost dalších grafických nástrojů a software (např. Sketch, Figma, Canva).

Nabízíme:
– Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
– Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku.
– Příležitost pracovat na zajímavých a různorodých projektech.
– Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
– Přátelský a podporující pracovní kolektiv.