ProMotion Sense s.r.o

WEB DEVELOPER

Hledáme talentovaného a motivovaného webaře, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám vytvářet moderní a uživatelsky přívětivé webové stránky.

Náplň práce:
– Vytváření a správa webových stránek na základě požadavků klientů a interních projektů.
– Vývoj responzivních a optimalizovaných webových aplikací.
– Spolupráce s grafickými designéry na implementaci vizuálních prvků.
– Testování a údržba webových stránek k zajištění jejich funkčnosti a bezpečnosti.
– Zajišťování kompatibility webových stránek napříč různými prohlížeči a zařízeními.
– Implementace SEO optimalizací pro lepší viditelnost na webu.

Požadujeme:
– Zkušenosti s HTML, CSS, JavaScript a dalšími relevantními technologiemi.
– Zkušenost s CMS systémy (např. WordPress, Joomla, Drupal).
– Schopnost vytvářet responzivní design.
– Znalost základů SEO.
– Výborné komunikační schopnosti a schopnost týmové práce.
– Kreativita, důraz na detail a schopnost řešit flexibilně problémy.
– Znalost grafických nástrojů (např. Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign)
– Platné IČO a schopnost fakturovat služby.

Výhodou:
– Zkušenosti s backendovým vývojem (např. PHP, Node.js, Python).
– Znalost databází (např. MySQL, MongoDB).
– Znalost alespoň jednoho z moderních frameworků (např. React, Angular, Vue.js).
– Zkušenosti s verzovacími systémy (např. Git).

Nabízíme:
– Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
– Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku.
– Příležitost pracovat na zajímavých a různorodých projektech.
– Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
– Přátelský a podporující pracovní kolektiv.